O nás

Jsme specialisté na dodatečné zateplení budov kontaktním tepelně izolačním systémem a v rámci revitalizace bytových a panelových domů provádíme i rekonstrukce, opravu a zateplení střech, vzduchotechniky, lodžií apod.

Naším cílem je plnit představy zákazníků o kvalitě prováděných prací. Jako specialisté na zateplení a revitalizace budov dbáme na spičkový standard odvedené práce.

Hlavní důraz při realizaci našich zakázek klademe na kvalitu používaných materiálůprofesionalitu zaměstnanců, kteří jsou systematicky školeni. Každý z nich je držitelem licence, osvědčení, certifikátu na práce a technologie, které provádí, aby byla vždy garantována profesionální montáž a tím pádem i životnost použitých výrobků – technologií.  Při realizaci naších zakázek zabezpečujeme na stavbách nezávislý odborný dohled, který Vám i nám zaručuje, že to co děláme, děláme dobře.

Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající vašim představám, představám investora, a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií.  Důležitou roli v našem podnikání hraje příroda a okolní prostředí,  a proto zacházíme šetrně s chemií, kterou používáme a vždy provádíme ekologickou likvidaci vzniklého odpadu. Jsme držiteli certifikátů systému managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001, systému environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001 a systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle ČSN OHSAS 18001. Realizace zakázek je u řemeslných prací zajišťována formou spolupráce s prověřenými stálými subdodavateli, u kterých je kladen důraz na kvalitu prováděných prací.

Budeme rádi, když využijete našich služeb a stanete se našimi spokojenými zákazníky.

Pokud máte o naše profesionální stavební služby zájem, neváhejte nás kontaktovat.

 


Důvody proč my

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001, 14001OHSAS 18001

Nezávazné vypracování cenové nabídky ZDARMA

 V rámci našeho partnerství s CENTREM REVITALIZACE technický dozor ZDARMA

ZDARMA zabezpečení financování

 


Kontakt

Kontaktujte nás na telefonním čísle či e-mailu. Děkujeme.

+420 773 255 866


Naši partneři