Ochrana přírody

Stavební společnost KOREK STAVEBNÍ SPOLEČNOST s. r.o. a všichni její zaměstnanci se snaží zodpovědně přistupovat k ochraně životního prostředí. Snažíme se, abychom svou činností co nejméně zatěžovali životní prostředí. Striktně dodržujeme ekologickou likvidaci odpadu ze staveb, snažíme se omezovat hluk, který výstavba nutně způsobuje, používáme kvalitní techniku s minimální negativní žátěží atd.

Jsme držiteli certifikátů systému managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001, systému environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001 a systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle ČSN OHSAS 18001. 

I naše klienty se snažíme podporovat v jejich aktivitách směřujících k udržitelnému rozvoji. Motivujeme je k používání kvalitních materiálů, provádění technologických postupů vedoucích k vzniku staveb, které minimálně zatěžují životní prostředí. Naše stavební společnost se podílí na snižování energetické náročnosti budov, a to v rámci dodatečného zateplování budov, částečné i kompletní revitalizace objektů.


Důvody proč my

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001, 14001OHSAS 18001

Nezávazné vypracování cenové nabídky ZDARMA

 V rámci našeho partnerství s CENTREM REVITALIZACE technický dozor ZDARMA

ZDARMA zabezpečení financování

 


Ochrana přírody

Tato fotogalerie je prázdná.


Kontakt

Kontaktujte nás na telefonním čísle či e-mailu. Děkujeme.

+420 773 255 866


Naši partneři