Služby

KOREK STAVEBNÍ SPOLEČNOST Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru stavebnictví. Ať už se jedná o zateplení či kompletní revitalizaci vaší nemovitosti. Našim klientům navíc zajišťujeme komplexní služby: kompletní projektovou a architektonickou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci celé stavby „na klíč“.

ZATEPLENÍ

 

Zateplení domů certifikovanými materiály a postupy vám zajistí nejen dlouhodobou úsporu, ale pomůže vám dosáhnout modernějšího a kvalitnějšího standardu bydlení. Používáme výhradně materiály splňující Evropské požadavky na kvalitu ETICS a materiály s EVROPSKÝM TECHNICKÝM SCHVÁLENÍM ETA – certifikát CE. Díky pravidelným odborným školením našich zaměstnanců dosahujeme vysoké kvality zateplení domů.

REVITALIZACE

Naše služby v oblasti komplexní revitalizace budov jsou založeny na používání moderních materiálů a nejnovějších standardizovaných pracovních postupů. Pro naše klienty provádíme dílčí rekonstukce jako sanace balkónů a lodžií, opravy fasád, dodávku a montáž oken či klempířské a truhlářské práce. Dodáme ale i komplexní revitalizaci budov na klíč.


Tato fotogalerie je prázdná.


Důvody proč my

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001, 14001OHSAS 18001

Nezávazné vypracování cenové nabídky ZDARMA

 V rámci našeho partnerství s CENTREM REVITALIZACE technický dozor ZDARMA

ZDARMA zabezpečení financování

 


Kontakt

Kontaktujte nás na telefonním čísle či e-mailu. Děkujeme.

+420 773 255 866


Naši partneři