Sanace balkónů a lodžií

Lodžie i balkóny jsou častou součástí našich bytů a domů. Jsou důležité jak z hlediska funkce pro jejich uživatele, tak z hlediska estetického při pohledu na dům. Konstrukce balkónů a lodžií je ale výrazně namáhána klimatickými vlivy. Je to zejména střídáním teplot a vlhkostí, která na ně zákonitě působí. Tím, že balkóny i lodžie jsou součástí obvodového pláště domu, jejich konstrukce mají vliv na celkové tepelně technické vlastnosti objektu

Sanace lodžií a balkónů je komplexní operace a je třeba ji udělat kvalitně. Naše stavební společnost k sanaci balkónů a lodžií používá kompletní, ucelené, odzkoušené a certifikované výrobky nejvyšší kvality a to od renomovaných výrobců. Zajišťujeme kompletní výměnu zábradlí a to hliníkové nebo ocelové, vždy bez kotvení nohou do podlahy stropního panelu. Kotvení se provádí do čílek panelů a nebo jen do stran lodžií, aby nedocházelo k zatékání do podlah lodžií a následné degradaci stropního panelu.

Zajímá vás téma opravy lodžií a balkónů? Chtěli byste svou lodžii či balkón opět aktivně používat? Napište nám a my vás obratem budeme kontaktovat zpět.

Sanaci lodžií a balkónů musí předcházet posouzení statických a stavebně technických poruch. Také musí být podrobně zpracován komplexní technologický postup sanace, který obvykle zahrnuje několik fází. Z nich nejdůležitější: 

sanace statických a korozních poruch nosné konstrukce

opatření k zajištění tepelně technických vlastností konstrukcí

opatření k zajištění spolehlivého systému odvodnění

zajištění odpovídajících vlastností nášlapné vrstvy (životnost, protiskluznost, estetický vzhled)

opatření k omezení působení korozních účinků na konstrukce.

V rámci naší činnosti nabízíme komplexní služby v oblasti sanace balkónů a lodžií. Pokud máte zájem o naše služby kontaktujte nás zde - rádi vám poradíme či připravíme nezávaznou cenovou nabídku. 


Důvody proč my

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001, 14001OHSAS 18001

Nezávazné vypracování cenové nabídky ZDARMA

 V rámci našeho partnerství s CENTREM REVITALIZACE technický dozor ZDARMA

ZDARMA zabezpečení financování